„Mercedes-Benz“ gerbėjų šventėje – išskirtiniai automobiliai

0 Comments

Šeštadienį Vilniuje, didžiojoje „Ogmios miesto“ automobilių stovėjimo aikštelėje šeimininkavo „Mercedes-Benz“ gerbėjai – čia vyko „MB klubo“ organizuota šventė „Mano automobilis – Mercedes-Benz“.

Tradiciniame vasaros sezono renginyje susirinko apie 120 „Mercedes-Benz“ automobilių, t. y. panašiai kaip ir praėjusiais metais. Tarp dalyvių buvo ne tik automobilių entuziastai iš įvairių Lietuvos vietovių, bet ir svečiai iš Latvijos ir Rusijos. Keli šimtai žiūrovų smalsiai apžiūrinėjo itin puoselėjamus klasikinius ir gana retus „Mercedes-Benz“, daug susidomėjimo sulaukė ir čia eksponuoti visiškai nauji modeliai. Visus dalyvius vertino komisija, kurią sudarė „MB klubo“ atstovai bei svečiai, ir išrinko geriausius atskirų kategorijų modelius.

Šįkart visi automobiliai į kategorijas buvo suskirstyti pagal amžių bei populiarius modelius.

Tarp kasdienių, kuriuos dažniausiai galime matyti gatvėse, laimėjo W203 AMG modelis, o tarp naujausių (pagamintų po 2000-ųjų ir dar gaminamų) geriausiai buvo įvertintas SUV visureigis GLE.

O priešingoje – vyriausiųjų – kategorijoje, į kurią pateko daugiau negu prieš 45 metus pagaminti „Mersedesai“, labiausiai komisiją sužavėjo iš Kauno atvykęs 1938 m. gamybos W 143 modelis, kurį šeimininkas restauravo net 4 metus.

Visi likusieji buvo suskirstyti į grupes pagal kėbulo tipus ir pagaminimo metus. E1 kategorijoje varžėsi W114, W115 ir W123 atstovai, o pirmąją vietą iškovojo žalias 200D. E2 kategorijoje tarp W201, W124, W202 ir W210 laimėjo „C55 AMG“. S1 klasėje (W116 ir W126) nugalėtoju pripažintas S-klasės 560 SEL, o S2 (W140, W220) – S500. Daug dėmesio sulaukė sportiniai kabrioletų (SL, CLK, CLS) klasės atstovai, o iš jų komisijai labiausiai patiko puikiai išlaikytas SL 107.

Taip pat atskiroje kategorijoje buvo išskirti ir vienaip ar kitaip modifikuoti („tiuninguoti“ ne gamyklose) automobiliai, tarp kurių pirmą vietą už išskirtinumą pelnė patobulintas SL 129 modelis. Viso renginio metu žiūrovai taip pat rinko savo mėgstamiausią dalyvį – juo tapo baltas SL 600 AMG kabrioletas. O šventes puošmena komisija išrinko „Mercedes-Benz“ W142 kabrioletą, pagamintą 1937 m.

Šventės organizatoriai „MB klubas“ nežada laužyti tradicijų ir kitąmet planuoja paskutinį gegužės savaitgalį surengti vasaros sezono atidarymo renginį, į kurį vėl pakvies visus „Mercedes-Benz“ markės gerbėjus.

 

Related Posts

Žygis per Lietuvą 2020

0 Comments

MB Klubas kviečia į kasmetinį renginį „Žygis per Lietuvą 2020“…