SCHÖNE STERNE 2018

0 Comments

Lietuvos MB klubas jau ketvirtus metus aplanko, vieną didžiausių, Mercedes Benz entuziastų renginių Europoje. Renginio vieta nepasikeitė, eilinį kartą vyko Vokietijos mieste Hattingene, senoje, dar 1854 metais atidarytoje ir iki 1987 veikusioje geležies kasybos ir apdirbimo įmonės teritorijoje, kuri yra virtusi muziejumi, tačiau pasikeitęs renginio formatas, išplėsta renginio teritoriją sutalpino rekordiškai daug 2050 automobilių bei 11,500 lankytojų iš 17 pasaulio šalių. Ne paslaptis, kad šių metų renginio generalinių remėju tapo Daimler AG, Mercedes Benz padalinys.

Renginio struktūra ženkliai nepasikeitė, tiksliau tik pasipildė naujienomis. Pagrindinė renginio detalė liko tas pas „raudonas kilimas“, pasikeitė tik jo spalva, pastatyta didesnė, daugiau žmonių talpinanti scena. Visi norintieji, stoja į automobilių eilę link scenos ir laukia savo eilės, kada galės visiems papasakoti apie savo automobili, jo išskirtinumą, kodėl jį turi ir pan., tuo pat metu po visą dalyvių autoparką vaikšto vertintojai, apžiūri labiausiai prižiūrėtus eksponatus, šis procesas vyksta abi renginio dienas. Renkami nugalėtojai pagal kategorijas, taip pat išrenkami TOP50 automobilių. Visi jie apdovanojami stiklinėmis statulėlėmis, antrosios renginio dienos pabaigoje, apdovanojimus įteikinėjo „Mis Vokietija 2018“ Anahita Rehbein.

Lankytojai turėjo keletą pramogų, nemokamą pasivažinėjimą senu Mercedes Benz autobusiuku po renginio teritoriją, bei stačios estakados įveikimą UNIMOG automobiliu (aišku, keleivio vietoje). Renginio antrąją diena, buvo surengtas Mercedes Benz sportinių atomobilių pasirodymas, specialiai parengtoje trasoje.

Iš Lietuvos į šių metų renginį savo eiga 1600 km įveikę 1992 m. Mercedes Benz SL500 ir 1993 m. Mercedes Benz 190E Avantgarde Azzurro modelių savininkai liko sužavėti renginiu. Tikimės, kad dalyvių iš mūsų šalies ateityje tik daugės.

Lietuvos MB klubas

 

VIDEO:

Related Posts