Devintasis renginys „Mano automobilis Mercedes 2019”

0 Comments

Gegužės mėn. 25 d. Vilniuje, į „Ogmios miesto“ didžiąją automobilių stovėjimo aikštelę susirinko ir vėl rekordinis kiekis „Mercedes Benz” markės gerbėjų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Italijos bei Rusijos. 
Automobilius pristatė UAB „Silberauto” – šios markės atstovas Lietuvoje, taip pat įspudingus automobilius į renginį atvežė UAB „Mautoras”.
Tradiciniuose rinkimuose daugiausiai žiūrovų balsų sulaukė raudonas klasikinis 190 SL kabrioletas pagamintas 1958 m. Šie automobiliai buvo gaminami nuo 1954 m. iki 1963 m.
Taip pat,buvo įsteigta speciali nominacija ir apdovanojas vienas iš dalyvių istorinio automobilio statuso vertinimo prizu. Šįkart labiausiai šio titulo vertas buvo baltas 1968 m. gamybos W114 „Mercedes-Benz 250“.
Į renginį susirinkę žiūrovai galėjo išbandyti savo jėgas „automobilių smiginio“ varžybose, kai vairuojant „Mercedes-Benz“ visureigį, prie kurio šono buvo pritvirtinta rodyklė, reikėjo kuo tiksliau sustoti ties ant žemės padėtu taikiniu.
„MB klubas“ džiaugiasi neblėstančiu šios šventės populiarumu ir praneša, kad sekančių metų atidarymo šventė vėl vyks 2020-ųjų paskutinį gegužės šeštadienį.
 
Daugiau renginio akimirkų: www.mercedesfanai.lt
 

Related Posts