Žygis per Lietuvą 2020

0 Comments

Rugpjūčio mėn. 29-30 d. Lietuvos MB klubas bei svečiai nepabūgę COVID-19 viruso susirinko į kasmetinį renginį „Žygis per Lietuvą 2020“.

Žygį pradėje Vilniuje, pajudėjome link Liubavo dvaro. 2012 metais Liubavo dvaro malūnas-muziejus pripažintas vienu iš geriausių Europos kultūrinio paveldo išsaugojimo pavyzdžių, tad ekskursija po šį muziejų buvo tikrai informatyvi ir nepamirštama.

 

Toliau vykome į Molėtus, tiksliau į 2019 metais atidarytą “Molėtų technikos muziejų”. Muziejuje eksponuojama apie 140 lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, motociklų, priekabų bei kitų transporto priemonių, įrengta senovinės radijo, audio, TV aparatūros ekspozicija. Gidas nuodugniai papasakojo apie ten eksponuojamą techniką.Pasigrožėję Molėtų technikos muziejaus ekspozicija pajudame link Dubingių. Šio įdomią įstoriją turinčio miestelio centrinėje aikštėje su gide aplankome dar 1842 metais Boleslovo Tiškevičiaus statyta Dubingių smuklės pastatą. Po šios ekskursijos jau be automobilių pajudame ir ilipame į visai šalia esanti Dubingių Pilies kalną, kuris savo viršūnėje slepia labia nepakartojamą įstoriją. Būtent ten mus pasitikusi gidė aprodo ir papasakoja viską apie istorinė Dubingių piliavietė.

 

Surengta fotosesiją ant prieš keletą dienų atidaryto medinio Dubingių tilto per ilgiausią Lietuvoje Asvejos ežerą.

Toliau keliaujam į galutinį kelionės tašką – pramogų kompleksą „Dubingių žirgynas“ ten žygio dalyvių laukė nuostabi aplinka, vakarienė, įspūdžių aptarimas bei poilsis po kelionės.

Related Posts

Žygis per Lietuvą 2020

0 Comments

MB Klubas kviečia į kasmetinį renginį „Žygis per Lietuvą 2020“…